Berr-In Giyim


Moda trendleri ve özgün bir tasarım diliyle oluşturulan Berr-In koleksiyonu, şimdi Bilen Giyim aracılığıyla sizlerle buluşuyor. En son çıkan Berr-In giyim ürünleriyle dolabınızı zenginleştirmek istiyorsanız, sadece bilengiyim.com adresine tıklamanız yeterli. Modern moda anlayışıyla tasarlanmış eşsiz kesimler, Berr-In koleksiyonlarının en göz alıcı noktası. Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil Bölümü mezunu Berrin Eser tarafından 2003 yılında hayata geçirilen Berr-In Giyim, yaratıcılığı, özgünlüğü, şıklığı ve zarafeti bir araya getiren bir marka. Kadın giyim ürünleri konusunda moda çevrelerince ödüllere layık görülmüş bir tasarımcının zihninden çıkmış elbiselerle dolabınızı geliştirmek istiyorsanız, Berr-In Giyim sizin markanız olmaya aday.


Modanın İzinden Gidenlere Berr-In Koleksiyonları


Koleksiyon yönetmeni ve yöneticisi olarak tekstil sektörünün önde gelen markalarında çalışarak kazandığı deneyimi kendi markasına aktaran Berrin Eser, kendi markası Berr-In ile günümüzün popüler moda programlarının konuğu oldu. Moda dünyasında gelenekselleşmiş zarif çiçek desenlerinin yanı sıra son derece modern tasarımların bir araya geldiği Berr-In koleksiyonları, muhafazakar anlayıştan en yenilikçi tarzlara kadar geniş bir kesime hitap edebiliyor. Zengin renk paleti ve eşsizliğin zarafetle birleştiği özgün kesimleriyle Berr-In tekstili ürünleri, günün her anında kendine has görünmeyi sevenlere özel. Berr-In tesettür giyim modelleri ile dolabınızda her zaman başvurabileceğiniz bir şıklığa yer açın. Birbirleriyle tam bir uyum içinde tasarlanan Berr-In pantolon ve Berr-In tunikleri ile modern ve şık tarzınıza özgün bir tasarımcıların anlayışını katın. Modanın izinden giderken prensiplerinden asla ödün vermeyen biriyseniz, Berr-In koleksiyonlarında aradığınızı bulacaksınız...

Modern Kesimler, Yenilikçi Tarzlar, Mütevazı bir Şıklık

 

Yenilikçi bir anlayışla tasarlanan Berr-In elbise, tunik ve pantolon modellerinin dünyasına adım attığınızda, kendinize yepyeni tarzlar oluşturmaya hazır olun. Moda dünyasının önemli ödüllerine sahip Berr-In tesettür giyim modelleri, muhafazakar anlayıştan ödün vermeden kadın giyim konusunu modern bir seviyeye taşıyor.


Berr-In giyim koleksiyonlarında, en önemli detay özgünlük. Berr-In ceket ve elbise modellerinde, ince işçilikle yüksek kalite kumaşlar bir araya geliyor. El emeği ile beraber son teknoloji tekstil araçlarından yararlanılarak dokunan ve örülen Berr-In koleksiyonlarında, kendinize has şıklığı bulacaksınız…


Berr-In Elbise ve Tunik Fiyatları


Canlı, parlak ve zarif renklerin dans ettiği Berr-In elbise ve tunik fiyatları için bilengiyim.com listelerine göz atabilirsiniz. Muhafazakar modaya yön veren isimlerden Berr-In Giyim ürünlerinin takibinde olmak ve elbise fiyatları hakkında indirim ve kampanyalardan haberdar olmak için kendinize bir Bilen Giyim üyeliği açabilirsiniz.

1
Çerez Kullanımı